Kalite


Kalite Sistemi
Yurtiçi ce yurtdışı elektrik taahhüd ve ticaret işlerinde hizmet vermek için 1991 yılında atıldığımız sektörde, bilgi birikimine sahip, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman bir kadro tarafından 1995 yılında EPSİLON’u kurduk
Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alandaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi/ markası haline geldi.

Müşterilerimiz
Epsilon Elektrik, müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer oluşturur.
Kendisini bir çözüm merkezi ve markası haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır. Müşterisi daha azı ile yetinse bile, bir çözüm ortağı olarak onun maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.

Üründe ve Hizmette Kalite
Epsilon Elektrik müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar.
Üründe ve Hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimselteknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Çalışanlarımız
Epsilon Elektrik ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanların kalitesine bağlı olduğunu bilir.
Ekip içerisinde yer alan mühendisten temizlikçisine kadar tüm çalışanlar, ekip anlayışının önemini kavramış durumdadır. Çalışanların mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerinin yanısıra sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katılımını destekler.

 

Top