Tarihçe


Epsilon Elektrik temelleri 1990 yılına dayanmaktadır. Kurucularımızın sektöre girişi sonrası 1995 yılı itibariyle Epsilon Elektrik şirketleşme ile kurumsal yapısına kavuşmuştur. Epsilon, Anahtar teslim proje kapsamında Elektrik Taahhüt projelerinin yanı sıra İnşaat-Taahhüt projelerinin başarıyla teslim edilmesiyle İnşaat sektöründe de başarıyla giriş yapmıştır.

2005 Yılı itibariyle Güvenlik sistemleri üzerinde gerçekleştirdiğimiz projelerle yurt çapında hizmet veren bir kuruluş halini aldık. Tümleşik projelerde kuruluşların Elektrik, İnşaat ve Güvenlik sistemleri projeleriyle fabrika, okul, hastane, yurt ve kamu kurumları gibi birçok alana hizmet verebilir duruma geçtik.

Gıda ve AVM sektöründe gelen talepler üzerine oluşturulan uzman ekiple 2017 yılı itibariyle Elektrostatik filtre bakım ve karbon filtre servisi hizmetlerine başladık. Ülkemizin önde gelen markalarına bu alanda yıllık anlaşmalar ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Epsilon Elektrik için vazgeçilmez önceliklerdir.

Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.

Top